Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN ÖZNUR ÇALIK´TAN DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN ÖZNUR ÇALIK´TAN DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET


defa gösterilmiştir
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur Çalık, dernek üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini dinlemek üzere derneğimizi teşrif etti.
AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur ÇALIK, 24. Dönem Milletvekili Sayın Oya ERONAT, 26. Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Sayın Ceyda BÖLÜNMEZ ve beraberindeki bir heyetle bugün saat 15.00'da malul sayılmayan gazilerimizin sorun ve taleplerini dinlemek üzere derneğimize ziyarete geldiler.

Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN, derneğimizi tanıtan kısa bir sunum yaptıktan sonra malul sayılmayan gazilerin sorunlarını ve taleplerini belirtti. Ardından Sayın Öznur ÇALIK'a bir dosya sundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur ÇALIK, malul sayılmayan gazilerin kanayan yarasını sarmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM'ın konuyla ilgilendiğini bildirdi. Ayrıca kendilerinin Genel Başkanımız Sayın Mesut KILIÇASLAN'a ve dernek üyelerimize selamlarını iletti.
"Vatan size minnettar." sözlerine konuşmasında yer veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur ÇALIK malul sayılmayan gazilerin taleplerini yerine getirmek için detaylı bir dosya oluşturup AK Parti MYK toplantısında bu konunun da dile getirileceğinin sözünü verdi.

Sıcak ilgilerinden ötürü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur ÇALIK'a, 24. Dönem Milletvekili Sayın Oya ERONAT'a, 26. Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Sayın Ceyda BÖLÜNMEZ'e ve beraberindeki heyete derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN ve derneğimiz üyeleri adına çok teşekkür ederiz.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0195

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran