Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ´NE ZİYARET VE İSTİŞARE TOPLANTISI

AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ´NE ZİYARET VE İSTİŞARE TOPLANTISI


defa gösterilmiştir
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı´ndan Akdeniz Bölge Temsilciliği´ne ziyaret.


Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Akdeniz Bölge İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı 19.11.2016 Cumartesi günü Derneğimiz Akdeniz Bölge Temsilcisi Sayın Levent ALPASLAN ev sahipliğinde Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN ve Derneğimiz Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL'ın katılımlarıyla İskenderun/HATAY' da gerçekleştirildi.

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar katettiği yol ve gelinen nokta hakkında üyelerimizi bilgilendirerek "Gazilik onurumuzu almamız yolunda sizlerin her geçen gün artan güven ve desteği ile sorumluluğumuzun giderek arttığını hissediyor, bu doğrultuda üzerimize düşen görevin ağırlığıyla daha azimle ve gayretle çalışıyoruz. Sayın Başbakanımızın gazilik onurumuzun en kısa zamanda verilmesi için başlattığı çalışmanın ilk aşaması olarak Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanı Sayın Öznur ÇALIK derneğimize ziyarette bulunarak durumumuz ve taleplerimiz konusunda derinlemesine bir inceleme yaptı. Gelmiş olduğumuz son noktada gazilik onurumuzun en kısa zamanda verileceğini öğrenmiş bulunmaktayız. Sosyal haklarımızı da madalyamızla birlikte almamız için çalışmalarımız son sürat devam ediyor." ifadelerine konuşmasında yer verdi.

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL "Darbe döneminden kalma anayasalardan, derme çatma kanunlarla birçok insanın haklarının verilmediği gibi ne yazık ki terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanmış biz eski askerlerin de gazilik onuru verilmemiştir. Hakkını her zaman arayan bizler için, TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği engel olmuştur. Bizleri askere Genelkurmay Başkanlığı almakta, yaralandıktan sonra ise Sosyal Güvenlik Kurumu gaziliğimize karar vermekte, takibini ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yapmaktadır. Bu çarpıklığın düzeltilmesi için Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak elimizden geleni yapacağız." dedi.

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Akdeniz Bölge Temsilcisi Sayın Levent ALPASLAN da Akdeniz Bölgesi olarak her zaman genel merkezimizin yanında olunduğunu ve üstlerine düşen görevleri her zaman yapacaklarını belirtti.
 

Toplantı sonrası derneğimize yeni katılan arkadaşlara rozetleri takdim edildi. 

İskenderun/HATAY'da Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Akdeniz Bölge İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı'na ev sahipliği yapan Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Akdeniz Bölge Temsilcisi Sayın Levent ALPASLAN'a, Sayın Bilim ŞEN'e ve derneğimiz Akdeniz Bölgesi üyelerine teşekkür ederiz.
RESİMLERRESİMLER
GÖNDERİLEN YORUMLARGÖNDERİLEN YORUMLAR

Ekleyen: AYDIN ATLI 23 Kasım 2016, Çarşamba 19:35
Tüm emeği geçen ve katılım sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0312

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran