Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI´NI ZİYARETİMİZ

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI´NI ZİYARETİMİZ


defa gösterilmiştir
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN ve Dernek Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Yalçın TOPÇU Beyefendi´yi makamında ziyaret etti.
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Türker KOCAMAZ, Recep TURAL, Ferhat KILINÇ ve Yücel ERKILIÇ; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Yalçın TOPÇU Beyefendi'yi makamında ziyaret etti. 

Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN ve Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimizi makamında ağırlayan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Yalçın TOPÇU Beyefendi'ye gösterdiği ilgiden dolayı  Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri adına teşekkür ederiz. 


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran