Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

DERNEĞİMİZ 1. OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

DERNEĞİMİZ 1. OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ


defa gösterilmiştir
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 14.05.2017 tarihinde 1. Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirdi.
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 14.05.2017 Pazar günü dernek yerleşkesinde 1. Olağanüstü Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Olağanüstü Genel Kurul'da yapılan seçimlerde Yönetim ve Denetim Kurulları yeniden belirlendi. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları aşağıdaki gibidir.

Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu 
Mesut KILIÇASLAN
Yaşar SARAL
Türker KOCAMAZ
Aydın ATLI
Yücel ERKILIÇ
Mikail SEVRİM
Halil ERTUTAR
Recep TURAL
Levent ALPASLAN
Yakup ÖZALP
Cemil DUMAN
Ahmet ÇAĞLAYAN
Nuh ÇALIŞKAN
Mehmet Ali DEPEL
Duran GÖKKAYA
Mustafa DEMİRYÜREK
Bilim ŞEN
Orhan DEMİR
Erol GÖL
Eyüp AYDIN
Murat YAMAR
Orhan YANIK
Ejder KISAK 
Abdurrahman ÖZKUL 
Fahri BAYKAN 
Seyran ÇALIŞKAN 
Talat BAL 
Mahmut SÖNMEZ
Ferhat ŞEN 

(Yukarıdaki liste, isimlerin Olağanüstü Genel Kurulda seçilmiş halidir. Görev dağılımı yapılmış liste ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.)Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN güven tazeledi.

Olağanüstü Genel Kurul'da yapılan seçimlerde Yönetim ve Denetim Kurulları yeniden belirlenirken Sayın Mesut KILIÇASLAN derneğimiz Genel Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine bir kez daha seçildi. Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN "Derneğimiz kurulduğu günden bugüne şahsım ve yönetim kurulumuz olarak malul sayılmayan gazilerimizin haklarını alabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sizlerin vereceği destekle bizler daha da güçleniyor ve bu uğurda daha kararlı adımlar atıyoruz. Hepimizin bildiği üzere hak verilmez, alınır. Bizler de tüm malul sayılmayan gazilerin hak ettikleri gazilik onurunu Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çatısı altında toplanarak, birlik ve beraberlik içinde almak için emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Şahsıma güvenerek beni bir kez daha bu onurlu davaya öncülük etme görevine seçtiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim." ifadelerine konuşmasında yer verdi. 


Genel Başkanımız Sayın Mesut KILIÇASLAN, derneğimiz yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ve kurulduğumuz günden bugüne maddi manevi desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
     
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0195

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran