Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER DERNEĞİ MECLİS´TE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM İLE

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER DERNEĞİ MECLİS´TE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM İLE


defa gösterilmiştir
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve üyeleri 16.08.2016 tarihli Ak Parti Grup Toplantısı sonrası Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ile bir görüşme gerçekleştirdi.
     Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN; derneğimiz Yönetim Kurulu üyelerinden Türker KOCAMAZ, Recep TURAL, Ferhat KILINÇ ve derneğimiz Kocaeli şubesi üyelerinden Bülent ARABACI ile birlikte dün Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısı sonrası Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ile bir görüşme gerçekleştirdi. Malul sayılmayan gazilerin durumu ve talepleri konusunda Sayın Yıldırım'ı bilgilendiren derneğimiz genel başkanı Mesut KILIÇASLAN, Başbakanımız Sayın Yıldırım'a bir dosya sundu.

     Durumumuzun araştırılarak taleplerimize yanıt verilmesi yönünde çalışmaların başlatılacağını ve hak ettiğimiz gazilik onurumuzu almamız için yapılması gerekenlerin yapılacağını belirten Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, her konuda bizi destekleyeceğini belirtti. 


             Aynı gün içinde Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA ile de bir görüşme gerçekleştiren derneğimiz genel başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN, bu görüşmelerin sonucunun da olumlu yönde olduğunu bildirdi.
RESİMLERRESİMLER
GÖNDERİLEN YORUMLARGÖNDERİLEN YORUMLAR

Ekleyen: ALİ SEVİK 20 Ağustos 2016, Cumartesi 14:59
Iyi sağolun da ugrasiyoz sunuz gerçekten ama bugun darbe gecesinde en ufak yaralılara tazminat ve gazilikı is hakki veriliyor meclisten geçti ayıptır sorması biz ne olacak ben 3 tl tazminat alırken orda en ufak yaralanan 13 bin TL alıyor bu nasıl bir iş nasıl bir sistem
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran