Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER İŞTİŞARE VE KAHVALTI TOPLANTISI

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER İŞTİŞARE VE KAHVALTI TOPLANTISI


defa gösterilmiştir
KHK684 BİLGİLENDİRMESİ
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği bugün, dernek yerleşkesinde kahvaltılı istişare topantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda derneğimiz Avukatı Sayın Halil ÖZTÜRK 684 sayılı KHK hakkında derneğimiz üyelerini gerekli bilgilendirmelerde bulundu. Kendisine, vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

Türk HARB-İŞ Sendikası Ankara 1 No'lu Şubesi İdari İşler Sekreteri Sayın Süleyman DEMİR sendikal faliyetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Türk HARB-İŞ Sendikası Ankara 1 No'lu Şubesi Mali Sekreteri Sayın Mehmet ACAR, derneğimiz üyelerinin çalıştıkları kurumlarda yaşadıkları olumsuzluklarla ilgili bilgi aldı. Sorunların giderilmesi için elinden geleni yapacağına dair söz verdi. Ayrıca Sayın ACAR, işe yerleşemeyen arkadaşlar için Türk HARB-İŞ Sendikası Genel Başkanı Sayın Bayram BOZAL ile istişare yaparak askeri fabrikalarda kadro açtırmak için girişimlerde bulunacağına dair söz verdi.

Toplantımıza iştirak eden, Derneğimiz Avukatı Sayın Halil ÖZTÜRK ve çok değerli eşine, Türk HARB-İŞ Sendikası  Ankara 1 No'lu Şube İdari İşler Sekreteri Sayın Süleyman DEMİR'e, Türk HARB-İŞ Sendikası Ankara 1 No'lu Şubesi Mali Sekreteri Sayın Mehmet ACAR'a, 45.Bakım Fabrika Müdürlüğü HARB-İŞ temsilcisi Sayın Metin KUL'a, Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve derneğimiz gönüllüsü Sayın Leyla DÜZEL'e, derneğimiz gönüllüsü Galip SEVİNÇ'e ve toplantıya katılan tüm üyelerimize şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim. 

Sağolsunlar, var olsunlar.
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0254

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran