Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER DERNEĞİ "TÜRKİYE ŞEHİTLERİNİ ANIYOR ETKİNLİĞİ"NDE

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER DERNEĞİ "TÜRKİYE ŞEHİTLERİNİ ANIYOR ETKİNLİĞİ"NDE


defa gösterilmiştir
Malul Sayılmayan Gaziler Öğretmen Albay Sayın Erhan Altınok sunumuyla gerçekleşen Türkiye Şehitlerini Anıyor Etkinliğine katıldı.
22 Haziran 2016 tarihinde Genelkurmay Başkanlığı'nın İstanbul Harbiye Askeri Müzesi'nde düzenlediği ve Öğretmen Albay Sayın Erhan ALTINOK'un sunumuyla gerçekleşen "Türkiye Şehitlerini Anıyor Etkinliği"ne Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni temsilen Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL, derneğimiz Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Sezai ÖZKARAASLAN, derneğimiz üyelerinden Murat YAMAR, Fatih GÜRELİ ve Astsubay Halil KAVALCI katıldı. Öğretmen Albay Sayın Erhan ALTINOK'un "Türkiye'deki tüm Malul Sayılmayan Gazi kardeşlerimizin bir an önce hak ettikleri gazilik onurunu almalarını temenni ediyorum. Bu konuda elimden geleni yapmaya çalışacağım." ifadelerine yer verdiği etkinlikte Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL Öğretmen Albay Sayın Erhan ALTINOK'a, günün anısına bir plaket takdim etti. Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL etkinlikte, "Bizler her ne kadar vatanımız için yaralanmış olsak da, vatanın bölünmez bütünlüğü ve her karış toprağı için şehit olmaya daima hazırız." ifadelerini kullandı. Nazik davetlerinden ötürü başta Genelkurmay Başkanımız Orgeneral Hulusi AKAR ve Öğretmen Albay Sayın Erhan ALTINOK olmak üzere Genelkurmay Başkanlığı'na tüm Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve üyeleri adına teşekkür ederiz.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0352

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran