Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

MİLLİYETÇİ HARAKET PARTİSİ MALUL SAYILMAYAN GAZİLER HAKKINDAKİ KANUN TEKLİFİNİ MECLİS BAŞKANLIĞINA SUNDU.

Milliyetçi Haraket Partisi Malul Sayılmayan Gaziler hakkındaki kanun teklifini meclis başkanlığına sundu.


defa gösterilmiştir
MHP grup başkan vekili İzzet Ulvi Yönter´in Malul Sayılmayan Gaziler kanun teklifi hakkında bilgilendirme;

Bilindiği üzere Milliyetçi Haraket Partisi genel başkan yardımcısı, İstanbul millevekili sayın İzzet Ulvi Yönter genel başkan Devlet BAHÇELİ'nin talimatı ile Malul Sayılmayan Gazilerin hakettikleri ünvanlarını alabilmeleri için meclis başkanlığına kanun teklifi sunmuştur.

Sayın Devlet BAHÇELİ'nin 19 Eylül 2020 Gaziler gününde yaptığı açıklamalar bizleri çok mutlu etmiş ve umutlandırmıştı. Sayın  Devlet BAHÇELİ ilgili açıklamasında Gazilerimizin mağrur olduğunu, kendilerine uzanacak bir el beklediğini, konunun partiler üstü olduğunu ve siyaset üstü bir kavrayış ile ele alınması gerektiğini, Gazilerin haklarının kendilerine bilhakkın verilmesi gerektiğini, konu ile ilgili elinden geleni  1 Ekim 2020'de meclisin açılması ile yapacağını dile getirmiştir. 

Bu bağlamda verilen kanun teklifi bizleri konunun nihayete ermesi için umutlandırmış. Binlerce Gazi ve ailelerini ziyadesi ile mutlu etmiştir. Milliyetçi Haraket Partisi olarak bu kanun teklifinin sahiplenilmesi, komisyondan geçmesi için azami özenin gösterilmesi en büyük dileğimizdir. Meclis çatısı altında bulunan diğer partilerin bu konuda üstüne düşeni yapması ve bu kanun teklifine destek vermesi çok önemlidir.

Bizler Malul Sayılmayan Gaziler olarak sürece katkı vermek için elimizden geleni yapacağız. Unutulmamalıdır ki bu kanun teklifinin yasalaşması ile yüce devletimizin arkada tek bir neferini bırakmadığı perçinlenecek, terörle mücadele eden her bir vatan evladı ölür ise şehit , yaralanırsa gazi olacağını bilecektir. Tarih bu uğurda mücadele edenleri , onurumuzu almamıza yardımcı olanarı yazacaktır. Tarihe not düşülecektir.

Sürecin en başından beri Gazilerin sıkıntıları ile dertlenen Genel Başkan Sayın Devlet BAHÇELİ'ye, değerli MHP TBMM Grubuna ve kanun teklifinde imzası bulunan sayın İzzet Ulvi YÖNTER'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0195

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran