Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

STAR TV BUGÜN PROGRAM SUNUCUSU CELAL PİR MALUL SAYILMAYAN GAZİLERE SES OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Star TV Bugün Program Sunucusu Celal PİR Malul Sayılmayan Gazilere Ses Olmaya Devam Ediyor.


defa gösterilmiştir
Celal PİR Malul Sayılmayan Gazilerin Sesi Oldu.
Öncelikle Celal bey tekrar teşekkür ederek başlamak istiyorum.
Mazisi şan ve şerefle dolu bu topraklarda terörle mücadelenin en yoğun olduğu dönemlere bizzat şahitlik ettim. Yıllarca süre gelen Gazilik onuru mücadelesinde arkadaşlarımızında takdirleri ile mücadele etmek benim için onur ve gurur vesilesidir. Görev ve sorumluluk bilincine sahip, örf ve adetlerine bağlı şahsınız ile arkadaşlarımızın içerisindeki Gazilik onuru toğumu tekrar filizlendi ve yeşermeye başladı.
Daima ileriye bakan, sorgulayan ve ekip çalışmasını esas alan bireyler olarak hakkımızda yaptığınız haberler ile Türk toplumu üzerinde ve özellikle Gazi meclisteki vekillerimize (Malul Sayılmayan Gaziler) hakkında ünsiyet kazandırdığınız kaçınılmaz bir gerçektir. Sahip olduğunuz platformun imkan ve kabiliyetlerini vatan için bedel ödemiş kahraman bu askerler için özverili bir biçimde kullanmanızda ayrıca takdire şayan bir durumdur. İnanıyorumki saygı, sevgi, yüksek disiplin anlayışınız ile kendinize deruhte ettiğiniz bu görevi en iyi şekilde sonuçlandıracağınıza olan inancımızda tamdır. Ben Malul Sayılmayan Gaziler Derneği yönetimi, üyeleri, aileleri, gönüllülerimiz adına tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Aydın ATLI

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0283

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran