Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

SİZDE İÇERİK GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Sitemize içerik gönderebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bunun için kullanıcı adınız olarak ad ve soyadınız veya email adresiniz veya cep numaranızı kullanabilirsiniz.Üye girişi yaptıktan sonra üye menüden portal işlemlerine geliniz. Sonra buradan resimde görüldüğü gibi Ek İçerik Gönder menüsünü seçiniz.

 


Bundan sonra karşınıza Ek İçerik Gönderim Sayfası gelecektir. Bu sayfada önce Üst Sayfa Seçiniz yazan yerden sayfayı göndermek istediğimiz kategoriyi seçiyoruz. Biz şuan bir yemek tarifi gönderdiğimiz için yemek tarifleri kategorisinden et yemeklerini seçiyoruz. Yanlış seçildiği zaman sonradan düzeltme imkanı vardır.
Peşi sıra başlık ve kısa açıklama girilir.
Şimdi sırada editörü kullanma zamanı. Editör ile aynı Microsoft Word´e benzer. Hatta gelişmiş editör kanalıyla daha kaliteli ve mizanpajlı içerikler hazırlayabilirsiniz. İsterseniz buraya içeriği kendiniz girebilirsiniz isterseniz başka sitelerden yada Word den yapıştırabilirsiniz.
Ayrıca gelişmiş editör kanalıyla sayfa içerisine resim eklemesi yapmanız da mümkündür.
Bilgi giriş işlemi bittikten sonra İçerik Gönder tuşuna basarak içeriğinizi gönderebilirsiniz. İçerik gönderimi bittikten sonra site sizi normal sayfanın gösterim penceresine aktaracaktır. Buradan tekrar düzenleme yapmak veya içeriğe fotoğraf,video eklemek için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan düzenle tuşuna basmanız gerekmektedir.Gelen sayfadan alta bazı tuşlar göreceksiniz. Bu tuşlardan Fotoğraf Gönder tuşu ile sayfaya fotoğraf eklemesi yapabilirsiniz. Bu fotoğraflar slayt şeklinde tam ekran gösterilecektir. Bu yüzden yüksek çözünürlüklü fotolar kullanabilirsiniz.
Fotoğraf Gönder tuşuna bastıktan sonra bir pencere açılacaktır. Bu pencereden ekle tuşuna basarak bilgisayarınızda veya telefonunuzdan fotoğrafları seçebileceğiniz bir ekran gelecektir.  Aynı anda klayeden CTRL tuşuna basılı tutarak birden fazla fotoğraf seçebilirsiniz. Seçilen fotolar hemen aktarılacak ve önizlemeleri gelecektir. Önizlemenin yanındaki başlık kutusuna fotoğrafın başlığını girip sonra yükle tuşuna basarsanız bu fotoğraflar içerik sayfasıyla ilişkilendirilecektir.Hepsi bu kadar basit. Sizde sitemize katkıdan bulunabilirsiniz.

GÖNDERİLEN YORUMLARGÖNDERİLEN YORUMLAR

Ekleyen: MEMET ÇİFTCİ 13 Mart 2018, Salı 14:31
Kanun Teklifinin Metni Dönemi ve Yasama Yılı 26/3 Esas Numarası 2/2164 Başkanlığa Geliş Tarihi 22/02/2018 Teklifin Başlığı 12.04.1991 Tarih ve 3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi Teklifin Özeti Teklif ile, terör eylemleri sırasında yaralanan kolluk kuvvetlerinin yaralanma ve uzuv kaybı derecesine bakılmaksızın vazife malulü sayılması amaçlanmaktadır. Teklifin Son Durumu KOMİSYONDA Kanun Teklifi Komisyon Bilgileri Komisyon Tipi Adı Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Yapılan İşlem Karar Tarihi Esas Komisyon Plan ve Bütçe Komisyonu 07/03/2018 Komisyonda Tali Komisyon İçişleri Komisyonu 07/03/2018 Komisyonda Tali Komisyon Milli Savunma Komisyonu 07/03/2018 Komisyonda Kanun Teklifi İmza Sahipleri Adı ve Soyadı Partisi Seçim Çevresi Fatma KAPLAN HÜRRİYET Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İlk İmza Sahibi
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0293

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran