Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

MESAJ PANOSU - UĞUR ÖZKANCA NIN MESAJI

Uğur Özkanca nın Mesajı


defa gösterilmiştir
TERÖRLE MÜCADELE EDİP SAKATLANAN ANCAK MALÜL SAYILMAYAN MAĞDURLARIN ÖNÜNDEKİ ENGEL; TSK Sağlık Yönetmeliğini incelediğimizde bazı şeyler gözümüze çarpar.TSK'ya vatani hizmetinizi yapmak için başvurduğunuzda,bacağınıza, kollarınıza,boyunuza,kilonuza, kısaca heryerinize bakarlar. Eğer ki bacaklarınızdan birisi diğerinden 1,5 cm kısa ise veya kalbinizde kurşun varsa yada vücudunuzun başka yerlerinde benzer başka sıkıntılar varsa size "Askerliğe Elverişli Değildir" diye askere almazlar. Peki bu bahsettiğim sebepler siz Terörle Mücadele ederken yanı siz Askerlik Görevinizi yaparken olursa ne olur..? Askerliğe elverişli Raporu verilir ve siz hiç bir haktan ne maddi ne manevi yararlanamazsınız.. Çünkü burası TÜRKİYE dir. Çözüm nedir..? Bütün Yönleriyle Araştırıyorum..! AYİM, DANIŞTAY, Hatta ANAYASA MAHKEMESİ,...!
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran