Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Web Portalı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MALUL SAYILMAYAN GAZİLERMALUL SAYILMAYAN GAZİLER
DERNEĞİDERNEĞİ
www.www.
msgdernegimsgdernegi
.org.org
1 Ekim´de meclisin açılması ile birlikte Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ´nin talimatı ile bir çalışma yapılacağına ve Gazilik onurunuzu alacağınıza inanıyormusunuz?
Anket Anket

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...


İletişimİletişim Formu Formumalulsayilmayangaziler@hotmail.com

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI


defa gösterilmiştir

BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜYLE VERİLEN MÜCADELELER SONUCUNDA MALUL SAYILMAYACAK DERECEDE YARALANMIŞ TÜM MALUL SAYILMAYAN GAZİLERİN DİKKATİNE!!! 
OCAK 2015 YILINDA MALUL SAYILMAYAN GAZİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADINDA BİR DERNEK KURDUK. İLK İŞ OLARAK GENELKURMAY İKİNCİ BAŞKANI SAYIN ORGENERAL YAŞAR GÜLER PAŞA İLE GÖRÜŞTÜK. DAHA SONRA SGK DAİRE BAŞKANLIĞI, BİRÇOK MİLLETVEKİLLERİ, GENELKURMAY YETKİLİLERİ, KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI DAİRE BAŞKANLIKLARI, BİRÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE PARTİ YETKİLİLERİYLE GÖRÜŞTÜK. GÖRÜŞMELERİMİZİN SONUCUNDA İSE MHP SEÇİM BEYANNAMESİNDE 'MALUL SAYILMAYAN GAZİLER' ADIMIZLA YER ALDIK. YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIN NETİCESİNDE KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI İLE ORTAK ÇALIŞARAK BİR YASA ÇALIŞMASI BAŞLATTIK. ÇIKARACAĞIMIZ YASA SONUCUNDA 7. DERECE ÇIKARILDIKTAN SONRA BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ İLE MÜCADELE SIRASINDA YARALANMIŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ VE EMNİYET MENSUPLARI BU DERECEYE DAHİL EDİLECEKTİR. YASA, TAKRİBEN 2 AY İÇERİSİNDE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU'NUN ONAYINDAN GEÇTİKTEN SONRA MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI VE ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NA SUNULACAKTIR. DAHA SONRA BAKANLAR KURULU'NA SUNULUP MECLİSE SEVK EDİLECEKTİR. BUNDAN SONRAKİ TÜM ÇALIŞMALARIMIZ MECLİS ÜZERİNDE YOĞUNLAŞACAKTIR.

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ÇATISI ALTINDA TOPLANMADAN ÖNCE BİREYSEL YA DA GRUP OLARAK GAZİ OLMAMIZ YOLUNDA ÇALIŞMA YAPAN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. ARKADAŞLARIMIZ ÖNCÜ OLARAK BİR YOL AÇTILAR. BİZ DE DERNEK OLARAK O YOLU TAKİP ETTİK. BUGÜNDEN SONRA DA HİÇBİR ARKADAŞIMIZI BİR DİĞERİNDEN AYIRMADAN GAZİLİK ONURUMUZU ALMAMIZ YOLUNDA VERDİĞİMİZ MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ.

MALUL SAYILMAYAN GAZİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ HİÇBİR KİŞİNİN YA DA KİŞİLERİN DEĞİLDİR. BÜTÜN MALUL SAYILMAYAN GAZİLERE AİT BİR KURULUŞTUR. BİZLER NASIL 20 YIL ÖNCE CANLARIMIZI BİRBİRİMİZE EMANET EDİP VATANIMIZI SAVUNMUŞSAK BUGÜN DE BİRBİRİMİZE AYNI DESTEĞİ VERİP HAKKIMIZI BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE SAVUNMALIYIZ.

DERNEĞİMİZİN GENEL BAŞKANI OLARAK BU ZAMANA KADAR GÖNLÜ BİZİMLE OLUP ULAŞAMADIĞIM, FİKİRLERİNİ ALAMADIĞIM TÜM ARKADAŞLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİM. BUNDAN SONRA TÜM ARKADAŞLARIMLA DAYANIŞMA İÇİNDE OLUP SİZLERİN DEĞERLİ FİKİRLERİ VE DESTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA; HİÇBİR ŞEKİLDE AYRIM YAPMAKSIZIN GAZİLİK ONURUMUZU ALMAMIZ YOLUNDA VERDİĞİMİZ MÜCADELEMİZE TÜM HIZIYLA DEVAM EDECEĞİZ.

BU ZAMANA KADAR ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN DOLAYI BANA ULAŞAMAYAN ARKADAŞLAR,
AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARASI BENİM ŞAHSİ NUMARAM. İSTEDİĞİNİZ VAKİTTE BANA ULAŞIP FİKİRLERİNİZİ BELİRTEBİLİR, KENDİMİZİ GELİŞTİRMEMİZ NOKTASINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİREREK BİZLERE DESTEK OLABİLİRSİNİZ.

ÖZELLİKLE BELİRTİYORUM. AMACIMIZ HİÇBİR ŞEKİLDE DERNEKÇİLİK DEĞİL, GAZİLİK MÜCADELEMİZDİR. BU DOĞRULTUDA ÇALIŞMALARIMIZA BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE DEVAM EDELİM.

ŞİMDİDEN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULUMUZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.

MESUT KILIÇASLAN
MALUL SAYILMAYAN GAZİLER
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA
DERNEĞİ GENEL BAŞKANI

İLETİŞİM
TEL: 0533 431 81 26
WEB: www.msgdernegi.org
E-POSTA: malulsayilmayangaziler@hotmail.com


YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0342

© 2017 Andiçen Mahallesi 71. Cadde Gölge Sokak No:2/A Sincan/ANKARA
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği İnternet Sitesi http://www.malulsayilmayangaziler.org

Tam Ekran