Ziyaretler

Ak Parti İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'yi Ziyaret Ettik

Malul Sayılmayan Gaziler Derneği olarak Ak Parti İzmir milletvekili Mehmet Ali Çelebi'ye bir ziyaret gerçekleştirdik.

Devamını Oku!

Büyük Birlik Partisi Genel Merkezini Ziyaret Ettik

Malul Sayılmayan Gaziler Derneği olarak Büyük Birlik Partisi Genel Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdik.

Devamını Oku!

MHP Milletvekili Arzu Erdem’e Ziyaret

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN, dernek yönetim kurulu üyelerimizden oluşan bir heyetle Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Arzu ERDEM'i makamında ziyaret etmiş, Sayın ERDEM ile malul sayılmayan gazilerin durumu ve talepleri hakkında bir görüşme gerçekleştirmiştir.

Devamını Oku!

Malul Sayılmayan Gaziler Başbakan Binali Yıldırım İle

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve üyeleri 16.08.2016 tarihli Ak Parti Grup Toplantısı sonrası Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Devamını Oku!

Malul Sayılmayan Gaziler Derneği MHP Genel Merkezi’nde

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Devamını Oku!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Toplantısına Katılımımız

Sayın Adalet Bakanımız Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ Beyin toplantısına katılımımız ve dosyamızı kendisine arz etmemiz.

Devamını Oku!

Malul Sayılmayan Gaziler SGK’da

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL, Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Sayın Sezai ÖZKARAASLAN ve Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Nurettin KORKMAZ ve Duran ESKİ 22.04.2016 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Sayın Doktor Mehmet Selim BAĞLI Beyefendi ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi.

Devamını Oku!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanını Ziyaret Ettik

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 01.03.2016 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Yalçın TOPÇU Beyefendi´ye bir ziyarette bulundu.

Devamını Oku!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur Çalık’tan Derneğimize Anlamlı Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur Çalık, dernek üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini dinlemek üzere derneğimizi teşrif etti.

Devamını Oku!

Malul Sayılmayan Gaziler Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Mesut KILIÇASLAN, Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar SARAL, Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Sayın Sezai ÖZKARAASLAN ve Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Nurettin KORKMAZ ve Duran ESKİ 21.04.2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Ahmet Selim KÖROĞLU´na makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Devamını Oku!

12 Mayıs 2016 Büyük Toplantı Öncesi Son İstişare Toplantısı

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanımız Sayın Mesut KILIÇASLAN ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Yalçın TOPÇU, bir davette bir araya geldi.

Devamını Oku!

Maliye Bakan Yardımcısı İle Görüşme

Derneğimiz Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Maliye Bakan Yardımcısını ziyaret etti.

Devamını Oku!

Ak Parti Ankara Milletvekili Sayın Ahmet Gündoğdu’yu Makamında Ziyaret Ettik

Ak Parti Ankara Milletvekili Sayın Ahmet Gündoğdu’yu Makamında Ziyaret Ettik

Devamını Oku!